z ŻYCIA wzięte

Dobry Rok dla Frankowiczów

To był dobry rok dla Frankowiczów >>> mimo, że prawdopodobnie nikt z nas nie będzie dobrze wspominał roku 2020 z globalnie wiadomych względów, to dla Frankowiczów był niezwykle udany (dla tych, którzy jeszcze nie mogą tak powiedzieć, na końcu wpisu ważna informacja). Bardzo podobnie będzie w nadchodzącym Nowym Roku – a nawet warto zaryzykować stwierdzenie, że będzie jeszcze lepiej. To oczywiście nie są noworoczne wróżby czy efekt życzeniowego myślenia, tylko przewidywania oparte na wnikliwych obserwacjach oraz faktach, zatem metodologia wyciągania tak optymistycznych wniosków zbliżona jest do naukowej. Nie pozostawimy Państwa z koniecznością domyślania się, tylko wręcz przeciwnie > opowiemy o szczegółach, jak zwykle w telegraficznym skrócie, zaczynając od faktów:

1. WYGRYWAMY w Sądach,
zarówno w sprawach, gdzie dochodzimy „odfrankowienia” umowy kredytu, jak i w sprawach, które kierujemy do sądu mając na celu stwierdzenie nieważności umowy kredytu. Szereg przykładów i historii naszych klientów wraz z konkretnymi kwotami opisaliśmy dla Państwa w artykule Wygraj z nami – tak jak ONI, czyli SUKCESY Prawników Frankowiczów”.  W tym miejscu trudno oprzeć się pokusie, która ma kształt stwierdzenia >>> sukcesy napędzają kolejne sukcesy. Następujące po sobie wygrane okazały się motywujące dla części Frankowiczów, którzy w pierwszym etapie niedowierzali lub wręcz obawiali się przegranych, a ostatecznie dołączyli do grona zadowolonych z roku 2020, ponieważ odnotowali:

2. Przelewy na kontach Frankowiczów,
czyli ODZYSKANE PIENIĄDZE. Przywołujemy ten fakt jako jeden z najważniejszych, ponieważ „niedowierzanie” Frankowiczów dotyczyło nie tylko wyroków sądowych >>> również nie wierzyli w realność zwrotów pieniędzy z banków. Dopiero zmiana salda zadłużenia lub wpływy na konta bankowe stanowiły dla nich realną wygraną. Właśnie dlatego jeden z artykułów opisujących historię naszego klienta zatytułowaliśmy nieoczekiwany wpływ na konto Frankowicza , ponieważ do dnia przelewu pozostawał sceptyczny, natomiast dzisiaj stanowi inspirację dla kolejnych Frankowiczów – również tych niedowierzających.

Dwa, wymienione wyżej najistotniejsze fakty wydają się wystarczające, by zbudować fundament optymistycznej zapowiedzi na rok 2021, a jednocześnie ich siła pozwala na dotrzymanie danego na wstępie słowa o telegraficznym skrócie. Jednak dodamy jeszcze ważny wątek > obserwacji.

WYROKI sądowe >>> pewniej i szybciej w 2021 r.,
ponieważ sprawy Frankowiczów są łudząco podobne do siebie, dlatego każda następna decyzja Sądu jest znacznie szybsza niż ta, która jest podejmowana pierwszy raz. Choć mechanizm tego rodzaju obserwacji nie jest w żadnym stopniu odkrywczy > jest wręcz oczywisty, to jednak jego newralgiczny sens może umykać uwadze Frankowiczów. Innymi słowy, wygrane w sprawach Frankowiczów stają się zjawiskiem naturalnym i powszechnym.

W podsumowaniu wystarczy połączyć powyższe trzy elementy tj. WYGRANE w Sądach, PRZELEWY na kontach Frankowiczów oraz powszechność korzystnych wyroków, by potwierdzić zasadność tytułu niniejszego wpisu >>> DOBRY ROK dla FRANKOWICZÓW. Zatem jeśli chcesz, by Nowy Rok również dla Ciebie był dobry tj. przyniósł wygraną w Sądzie, wpływ na konto bankowe lub realną zmianę salda zadłużenia >>> zadzwoń do nas pod numer 885 800 824
i skorzystaj z BEZPŁATNEJ analizy prawnej Twojej sprawy.
Więcej informacji dotyczących BEZPŁATNEJ analizy sprawy >>> TUTAJ

Jesteśmy zawsze po Twojej stronie
Prawnicy Frankowiczów

Nieoczekiwany wpływ na konto Frankowicza

Poprzedni wpis

Polecane wpisy

Komentarze

Komentowanie wpisu nie jest dostępne.