Bez kategorii

BEZPŁATNA analiza Twojej sprawy

Jak działamy dla Ciebie.

  1. Wykonujemy BEZPŁATNĄ analizę Twojej sprawy

Dzięki temu dowiesz się, jak kształtuje się wstępne wyliczenie możliwych roszczeń oraz jak skutecznie zadziałać, by ODZYSKAĆ Twoje pieniądze.

 W każdej chwili możesz porozmawiać z naszym prawnikiem dzwoniąc pod numer 885 800 824.

  • ELASTYCZNE możliwości współpracy

W przypadku kredytów indeksowanych kursem CHF przedstawimy Ci 4 warianty oferty współpracy z nami, dzięki czemu możesz wybrać dogodną dla siebie wysokość opłaty wstępnej oraz wysokość prowizji stanowiącej nasze wynagrodzenie. Co najważniejsze, w przypadku 3 z 4 wariantów oferty dotyczącej kredytów indeksowanych, w postępowaniu sądowym pokryjemy za Ciebie wszelkie koszty związane m. in. z opłatą od pozwu lub zaliczką na poczet wynagrodzenia biegłego, a w przypadku przegrania sprawy – to my zapłacimy zasądzone na rzecz banku koszty procesu. Natomiast wariant oferty zakładający poniesienie ww. kosztów przez Klienta umożliwia znaczne obniżenie prowizji stanowiącej nasze wynagrodzenie.

Zajmujemy się również sprawami dotyczącymi kredytów denominowanych. Jeśli posiadasz taki kredyt z chęcią przedstawimy Ci naszą ofertą, a także umożliwimy Ci rozłożenie opłaty wstępnej na dogodne dla Ciebie raty.

Skontaktuj się z nami 885 800 824, a przedstawimy Ci propozycję współpracy, która będzie dopasowana do Twojej, indywidualnej sytuacji kredytowej i życiowej.

Ponadto:

  • Pomagamy uzyskać od banku wszelkie niezbędne dokumenty w najkrótszym czasie. Po analizie Twojej umowy z bankiem i zawarciu umowy o współpracy z nami, przygotujemy dla Ciebie wniosek do banku o wydanie wszystkich niezbędnych dokumentów.
  • Po uzyskaniu niezbędnych dokumentów, rozpoczynamy procedurę reklamacyjną w stosunku do banku.  Przygotujemy reklamację zawierającą opis przysługujących Ci roszczeń względem banku. Bank w terminie 30 dni powinien zająć stanowisko w zakresie naszej reklamacji.
  • Po uzyskaniu odpowiedzi banku na reklamację, przygotujemy pozew w Twojej sprawie i skierujemy go do sądu.
  • Poprowadzimy postępowanie sądowe w Twojej sprawie przed sądem I i II instancji, a także jeżeli to będzie konieczne także przed Sądem Najwyższym.
  • Zapewnimy Ci obsługę Twojej sprawy na najwyższym poziomie. Twoją sprawę poprowadzą prawnicy specjalizujący się w sporach sądowych dotyczących umów powiązanych z kursem waluty CHF oraz prawie ochrony konsumentów.

W każdej chwili możesz do nas zadzwonić
by porozmawiać z prawnikiem 885 800 824

Jesteśmy zawsze po Twojej stronie 
Prawnicy Frankowiczów 

Komentarze

Komentowanie wpisu nie jest dostępne.