z ŻYCIA wzięte

Nieoczekiwany wpływ na konto Frankowicza

Wyobraź sobie, że na Twoje konto bankowe wpływa kwota 60 000 zł. Na świecie panika związana z epidemią – coraz niższe zarobki, obawy o utratę pracy i niepewność jutra, a w tym samym momencie konto bankowe zostaje zasilone niebagatelną sumą. Teraz wyobraź sobie, że to nie jest zmyślona czy życzeniowa sytuacja > to zdarzyło się NAPRAWDĘ i wystarczyła odrobina aktywnego działania. Wszystko zaczęło się od zwyczajnej rozmowy, którą zapoczątkowała ludzka ciekawość i wbrew słowom porzekadła wcale nie zaprowadziła do piekła, tylko do konkretnej wypłaty pieniędzy. Jeden z Frankowiczów był ciekawy, czy w jego sytuacji prawnicy cokolwiek jeszcze mogą zrobić. Jego kredyt frankowy był spłacony kilka lat temu i trudno było snuć podejrzenia, że można odzyskać z banku nadpłacone lata temu pieniądze. Ta jedna rozmowa zmieniła wątpliwości w decyzję o podpisaniu umowy z prawnikami frankowiczów, a następnie Sąd Rejonowy dla Warszawy – Śródmieścia wydał wyrok stwierdzający nieważność umowy kredytu. Ostatnim i nieuchronnym etapem tej krótkiej opowieści była WYPŁATA 60 000 zł, innymi słowy ODZYSKANE PIENIĄDZE.

Dlaczego nieoczekiwany wpływ na konto?
Sprawa wydaje się oczywista, skoro prowadzona przez prawników, a następujące po sobie etapy logiczne, zatem tytuł artykułu jawi się jako bezzasadny. Tymczasem jest tak samo prawdziwy jak historia Klienta zawarta w pierwszym akapicie. Frankowicze w dalszym ciągu wygrane w Sądach traktują jako „nieoczekiwane”. Mimo licznych i już niemal jednolitych wyroków sądowych na korzyść Frankowiczów > niezliczona ilość osób wciąż nie wierzy, że w ich indywidualnych sprawach można wygrać. Frankowicze nieustannie obawiają się, że walka w Sądach jest ryzykowna i w tym miejscu musimy przyznać, że nie mamy lekarstwa na tego rodzaju emocje. Nie mamy antidotum na obawy lub odczucia. Mamy jedynie fakty w postaci wyroków sądowych, które mówią same za siebie > a nieco więcej informacji na ten temat zawarliśmy w artykule wygraj z nami – tak jak ONI, czyli sukcesy Prawników Frankowiczów . Zatem jedyne co możemy zrobić to działać, wygrywać i zapraszać do rozmowy, pozostając z nadzieją, że kontakty międzyludzkie oraz szereg dowodów pomogą rozwiewać wątpliwości i uspokajać emocje, które czasami stanowią jedyną blokadę przed odzyskaniem pieniędzy lub uzyskaniem spektakularnej wręcz ulgi w postaci:

Ponad MILION spokoju!
To finał sprawy kolejnego Frankowicza, który w tych niespokojnych czasach >>> odzyskał spokój. Sąd Okręgowy w Warszawie ustalił, że jego umowa z bankiem jest nieważna i tym samym saldo z 1 500 000 zł zostało zredukowane do 290 000 zł. Choć trudno wyobrazić sobie i uwierzyć w tak spektakularne różnice stanu konta bankowego, to wydarzają się NAPRAWDĘ niemal każdego dnia. Nie ma w tym ani szczypty magii, nie ma przypadku, ani zrządzenia losu. To efekty podjętych przez Frankowiczów decyzji o współpracy z doświadczonymi i zaangażowanymi prawnikami. To wyniki codziennej pracy, profesjonalizmu i stanowczości w działaniu. Co najważniejsze, to wszystko jest dostępne na wyciągnięcie ręki dla każdego Frankowicza. Mimo trudnych czasów, w jakich obecnie wszyscy żyjemy > życie toczy się dalej i zawsze warto walczyć o swoje pieniądze. Tym bardziej, że przygotowaliśmy aż 4 komfortowe warianty współpracy > w każdej chwili można sprawdzić TUTAJ, by każdy Frankowicz miał szansę pewnego dnia otrzymać „nieoczekiwany” wpływ na konto lub spektakularnych rozmiarów spokój.

Jesteśmy zawsze po Twojej stronie.
Do dyspozycji pod numerem telefonu 885 800 824
Rekomendujemy BEZPŁATNĄ ANALIZĘ SPRAWY

Prawnicy Frankowiczów

Frankowicze w obliczu kryzysu

Poprzedni wpis

Dobry Rok dla Frankowiczów

Następny wpis

Polecane wpisy

Komentarze

Komentowanie wpisu nie jest dostępne.