The closeup of hands shaking partnership meeting
z ŻYCIA wzięte

WYNAGRODZIMY Twoją POMOC

Jeśli zechcesz wspólnie z nami realnie POMAGAĆ FRANKOWICZOM w odzyskiwaniu pieniędzy,
to gwarantujemy, że wynagrodzimy konkretnymi kwotami Twoje zaangażowanie, które zasadniczo można ująć w kilku prostych krokach. Jednak zanim je wymienimy, należy przedstawić zakres i sens realizowanej przez nas pomocy, co ułatwi podjęcie decyzji oraz ocenę > czy warto działać wspólnie z nami na rzecz Frankowiczów. Zatem:

po pierwsze: WYGRYWAMY w Sądach,
co potwierdza szereg korzystnych dla Frankowiczów wyroków w ubiegłym roku, o czym pisaliśmy w artykule Wygraj z nami – tak jak ONI, czyli sukcesy Prawników Frankowiczów”,  w którym znajduje się szereg historii Klientów, w tym przykłady wygranych dla nich kwot.

po drugie: aż 4 elastyczne warianty współpracy,
które umożliwiają Frankowiczom dopasowanie działań do aktualnej sytuacji życiowej oraz finansowej. Innymi słowy >>> każdego Frankowicza stać na walkę o swoje pieniądze.

po trzecie: NATYCHMIASTOWE działanie,
co wbrew pozorom jest niezwykle istotnym czynnikiem >>> u nas sprawy nie czekają w kolejkach. Tworzymy Zespół Prawników, dlatego każda przyjęta przez nas sprawa Frankowicza jest analizowana i prowadzona w trybie pilnym.

po czwarte: BEZPŁATNA analiza prawna sprawy,
czyli każdy Frankowicz bez żadnej inwestycji i żadnego ryzyka może uzyskać wstępne wyliczenie możliwych roszczeń oraz indywidualny plan skutecznego działania w celu ODZYSKANIA PIENIĘDZY.

Podsumowując >>> gwarantujemy:
SKUTECZNOŚĆ+ ELASTYCZNOŚĆ + NATYCHMIASTOWE działanie + BEZPIECZEŃSTWO

Taką syntezę POMOCY możesz przekazać dalej >>> bliskim i znajomym, którzy zmagają się z przykrymi finansowymi konsekwencjami jakie przyniosły kredyty frankowe. Dla wielu osób, jeśli nie dla większości Frankowiczów zmiany kursu waluty stawały się koszmarem > o czym pisaliśmy m.in. w artykule Kredyt frankowy to KOSZMAR . Jednak coraz więcej historii kończy się upragnionym „happy endem” nie tylko w postaci korzystnego wyroku sądowego, ale przede wszystkim realnym wpływem na konto. To będzie Dobry ROK dla Frankowiczów, jeśli tylko zdecydują się walczyć o swoje pieniądze, mimo dręczących ich dylematów – o czym nieco więcej we wpisie Dylematy Frankowiczów >>> a Ty możesz im pomóc w ODZYSKANIU PIENIĘDZY.

Jeśli uznasz, że WARTO działać wspólnie z nami na rzecz Frankowiczów to wystarczy, że skorzystasz z portalu polecampio.pl
i za jego pośrednictwem przekażesz naszą pomoc dalej > bliskim i znajomym,
wtedy za każde skuteczne polecenie wypłacamy kwotę 500 zł.

Innymi słowy >>> WYNAGRADZAMY Twoją pomoc i zaangażowanie w sprawy Frankowiczów oraz dbamy o to, by KORZYŚCI wynikające ze współpracy były realne dla każdej ze stron.

Rekomendowane wpisy, które mogą ułatwić rozmowy z Frankowiczami

>>> BEZPŁATNA analiza prawna sprawy
>>> Nieoczekiwany wpływ na konto Frankowicza
>>> ULGA w życiu Frankowiczów
>>> WYGRAJ z nami jak ONI – czyli sukcesy Prawników Frankowiczów

Dodatkowo: komfortowe przeglądy prasowe, gdzie w telegraficznym skrócie opisujemy najnowsze i najważniejsze informacje dotyczące spraw Frankowiczów:
>>> przegląd prasowy 1 
>>> przegląd prasowy 2
>>> przegląd prasowy 3

Jesteśmy zawsze po Twojej stronie
ODZPOWIEDZIALNIE i SKUTECZNIE

Zestawienie bieżących wyroków

Następny wpis

Polecane wpisy

Komentarze

Komentowanie wpisu nie jest dostępne.