z ŻYCIA wzięte

Zamień swój dług na przypływ pieniądza!

Jeśli jesteś Frankowiczem to masz niepowtarzalną możliwość, by zamienić swój dług na wpływ pieniędzy na Twoje konto bankowe. Wystarczy, że rozpoczniesz działania, które zostały przez nas wielokrotnie sprawdzone i potwierdzone zwycięstwami:
>>> WYGRAJ z nami, tak jak ONI – SUKCESY Prawników Frankowiczów

Zatem w każdej chwili możesz skorzystać z – nazwijmy to – przetartego przez nas szlaku do wygranej, na którym należy wykonać tylko 2 KROKI:

1. >>> BEZPŁATNA ANALIZA PRAWNA SPRAWY
Dzięki temu bez ryzyka i bez żadnych kosztów dowiesz się, jak kształtuje się wstępne wyliczenie możliwych roszczeń oraz jaki jest najskuteczniejszy plan działania w Twojej indywidualnej sprawie.

2. >>> WYBÓR jednego z wielu wariantów współpracy,
który możesz dopasować do swojej obecnej sytuacji życiowej i finansowej.

W przypadku kredytów indeksowanych kursem CHF przedstawimy Ci 4 warianty oferty współpracy z nami, dzięki czemu możesz wybrać dogodną dla siebie wysokość opłaty wstępnej oraz wysokość prowizji stanowiącej nasze wynagrodzenie. Co najważniejsze, w przypadku 3 z 4 wariantów oferty dotyczącej kredytów indeksowanych, w postępowaniu sądowym pokryjemy za Ciebie wszelkie koszty związane m. in. z opłatą od pozwu lub zaliczką na poczet wynagrodzenia biegłego, a w przypadku przegrania sprawy – to my zapłacimy zasądzone na rzecz banku koszty procesu. Natomiast wariant oferty zakładający poniesienie ww. kosztów przez Klienta umożliwia znaczne obniżenie prowizji stanowiącej nasze wynagrodzenie.

Natomiast w sprawach dotyczących kredytów denominowanych, umożliwiamy rozłożenie opłaty wstępnej na dogodne dla Ciebie raty. Teraz, gdy już znasz 2 sprawdzone i potwierdzone KROKI, to poznaj:

EFEKTY naszej pracy, czyli przykładowe ZWYCIĘSTWA na rzecz FRANKOWICZÓW

>>> 150.555,51 zł – Wyrok z dnia 17 listopada 2020 r. – zasądza od pozwanego na rzecz powodów łącznie do ich majątku wspólnego wraz z ustawowymi odsetkami. Do tego zasądza na rzecz powodów kwotę 6.534 zł tytułem zwrotu kosztów postępowania.

>>> 373.514,58 zł – Wyrok z dnia 9 czerwca 2020 r. – zasądza od Banku wspomnianą kwotę wraz z ustawowymi odsetkami ustalając, że umowa o kredyt hipoteczny jest nieważna. Pozwany w całości ponosi koszty procesu.

>>> 414.654,72 zł – Wyrok z dnia 10 września 2020 r. – zasądza od pozwanego na rzecz powodów wymienioną kwotę wraz z ustawowymi odsetkami oraz kwotę 6.832 tytułem zwrotu kosztów postępowania.

A jeśli potrzebujesz lub chcesz zobaczyć więcej przykładów, to lista bieżących wyroków jest TUTAJ
W każdej chwili możesz do nas zadzwonić pod numer : (22) 828 44 42
i porozmawiać z prawnikiem, który odpowie na wszelkie nurtujące Cię pytania.

Na koniec dodamy małe wyjaśnienie – dlaczego w pierwszym zdaniu niniejszego wpisu użyliśmy określenia „masz niepowtarzalną możliwość”. To niezwykle ważna kwestia!

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że temat Frankowiczów jest bardzo „gorący”. Nieustannie toczą się dyskusje oraz spekulacje dotyczące rozwoju wydarzeń, a cały ten „szum” może blokować aktywne działanie Frankowiczów. A właśnie TERAZ jeszcze jest szansa i możliwość, by WYGRAĆ w SĄDZIE, bo nie wiemy co przyniesie jutro – jakie zapadną decyzje i czy faktycznie dojdzie do ujednolicenia orzecznictwa. Jeśli chcesz zgłębić ten wątek, to zapraszamy TUTAJ – wpis „Najważniejsze dla Frankowiczów >>> informacje, czyli komfortowy przegląd prasowy”.

Jesteśmy zawsze po Twojej stronie
ODPOWIEDZIALNIE i SKUTECZNIE
Prawnicy Frankowiczów

>>> BEZPŁATNA ANALIZA PRAWNA SPRAWY 

>>> telefon do prawników 885 800 824

Najważniejsze dla Frankowiczów >>> informacje, czyli komfortowy przegląd prasowy.

Poprzedni wpis

Frankowicze wolą walczyć – a Ty?

Następny wpis

Polecane wpisy

Komentarze

Komentowanie wpisu nie jest dostępne.